Strona Główna
Aktualności

Tydzień Sportu

Email Drukuj PDF

banner stmig2017

 Kalendarz

Zgłoszenie

Poprawiony: piątek, 26 maja 2017 10:56
 

Ogłoszenie w sprawie naboru kandydatów na członków komisji konkursowej

Email Drukuj PDF

OSO.524.1.2017

 

 

 

Ogłoszenie

 w sprawie naboru kandydatów na członków komisji konkursowej
                              

Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki

 

na podstawie art. 15 ust. 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  (Dz. U. z 2016r. poz 1817)

 

zaprasza

 

organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/w ustawy działające na terenie Miasta i Gminy Kosów Lacki do zgłaszania swoich kandydatów na członków komisji konkursowej do oceny ofert na realizację zadania publicznego  w zakresie organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Miasta i Gminy Kosów Lacki  w 2017 roku złożonych w ramach otwartego konkursu ofert ogłoszonego  Zarządzeniem Nr 14/2017 Burmistrza Miasta i Gminy Kosów Lacki z dnia 24 kwietnia 2017r.  Celem naboru jest wyłonienie członków komisji konkursowej wskazanych przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/w ustawy, którzy są zainteresowani udziałem w pracach komisji konkursowej.

Kandydat na członka komisji konkursowej nie może zostać wskazany przez organizację/podmiot biorący udział w ogłoszonym konkursie. Udział w pracach komisji jest nieodpłatny.

 

Więcej…
 

NASZE SUKCESY FESTIWALOWE

Email Drukuj PDF

10 maja w SOK odbył się Festiwal Piosenki Harcerskiej. Drużyny należące do Hufca Sokołów Podlaski prezentowały swoje talenty muzyczne.

Po raz pierwszy na Festiwalu został zaprezentowany hymn  Hufca, do którego słowa napisała phm  Hanna Ratyńska a muzykę skomponował dh Jerzy Śmieciński ze Studia Muzycznego „Akord” w Krakowie.

Nasze miasto reprezentowali harcerze z  40 i 41 DH im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyka” działający przy Publicznym Gimnazjum im. Aleksandra Kamińskiego i Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Do występu  harcerzy przygotowywały druhny: phm Hanna Ratyńska i phm Małgorzata Wojtczuk. Po wspaniałej muzycznej rywalizacji do Kosowa przyjechało 8 statuetek. Siedem złotych za zajęcie I miejsca i jedna brązowa za zajęcie III miejsca. Statuetki dla naszych drużyn w następujących kategoriach zdobyli:

I miejsce w kategorii „Drużyna Harcerska”– 40 DH ze Szkoły Podstawowej,

I miejsce w kategorii „DSH” – 41 DSH z Publicznego Gimnazjum,

I miejsce w kategorii „Solo zuch”:  Zuzanna Marchel,

I miejsce w kategorii „Solo harcerz”: Hanna Winnicka, Katarzyna  Zych,

III miejsce w kategorii „Solo harcerz”: Konrad Szerszeń,

I miejsce w kategorii „DUET” Hanna Winnicka, Katarzyna  Zych,

I miejsce w kategorii „Solo SH”: Wiktoria Oleszczuk.

Nagrody zwycięzcom wręczali: Komendantka Hufca hm. Bożenna Hardej i Wicestarosta Sokołowski  p. Marta Sosnowska.

Więcej zdjęć z festiwalu

Hanna Ratyńska Małgorzta Wojtczuk 

Poprawiony: poniedziałek, 15 maja 2017 13:59
 

OGŁOSZENIE

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIE

(dot.kolektorów słonecznych i ogniw fotowoltaicznych)

 

W związku z informacją Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, że złożony przez Gminę wniosek o dofinansowanie projektu:„Zastosowanie odnawialnych źródeł energii poprzez instalacje wykorzystujące energię słońca na terenie gminy Kosów Lacki”, został pozytywnie oceniony, jednak ze względu na brak środków, nie uzyskał dofinansowania - projekt nie będzie realizowany. 

 

 

Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki

/-/ Jan Słomiak

 


Strona 10 z 104
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama